Children Create Country

Діти Створюють Країну - це програма для виявлення, активізації та підтримки креативних дітей та юних українців у світі. Реалізовується за інформаційної підтримки Кабінету Міністрів України, МЗС, МОН та ін. Залучено понад 850 учасників з усіх областей України, Йорданії, Німеччини та Польщі, відкриті до взаємодії та співпраці з іншими країнами.

Дитячий Конгрес "Відповідальні Земляни" - це щорічний з'їзд найкреативніших учасників програми, відбувається у м.Київ, Труханів острів, Козацька Січ, серпень 2018, липень 2019.

У 2020 р. заплановано:

1. березень - травень: Всеукраїнський квест-марафон для команд активних дітей)

2. травень-червень: Прийом заявок від команд учасників на відкриття простору розвитку. Відбір

3. червень/липень Дитячий Конгрес "Відповідальні Земляни"

4. Тур Україною: три громади = 30 днів = створення простору = тренінг з проект менеджменту = організація локальної ініціативи

ПОТРЕБА:

1. сформувати призовий фонд, надати бонуси найкреативнішим командам учасникам квесту-марафону з активізації громад, продукція, товар, наприклад: флешки, рюкзаки, чашки, термоси; квитки у кіно, театр, спортзал;

2. організаційна підтримка орг команди;

3. харчування, проживання, транспортні витрати, проектор, звук, матеріали для косметичних ремонтних робіт, плазма/проектор, ноутбук, швейні машинки, книги з розвитку, настільні ігри, 3 D принтери, квіти) щось прекрасне, на ваш розсуд, для користі підлітків)