еко сумка моєї мрії

16.02.2019

Катерина Нягу та Дар'я Дометращук

Майстер-клас «Екосумка»

Виявляється, по-перше, це надзвичайно красиво. По-друге, це дуже дешево: штук двадцять пляшок одного кольору, трохи штучних ниток і два метра атласної стрічки. А по-третє, це надзвичайно просто. Подивившись на такий шедевр навіть і не подумаєш, що в його основі пластикові пляшки.
Матеріали: пластикові пляшки, ножиці, дирокол, циганська голка, пряжа, стрічки,

Порядок виконання роботи:

1. Помити пляшки, адже чим чистіше буде пластик, тим краще буде виглядати сумка. Не використовуйте для очищення від клейового сліду розчинники, вони змінять поверхню пластика і зроблять його тьмяним. Застосуйте неагресивні розчини, наприклад, мильну воду або розчин прального порошку.

2. Відріжте у всіх ємностей горловину і дно. Пластиковий циліндр розрізається і кладеться під прес для вирівнення.

3. Продумайте дизайн сумки, від цього буде залежати скільки квадратиків вам буде потрібно. Виріжте з заготовок квадрати 8х8 см. Зробіть діркопробивачем круглі отвори з усіх боків пластикового квадрата. Між отвором і краєм або сусідньою діркою має залишатися не менше 3 мм. Щоб не поранитися об гострі краї заготовок, рекомендується обрізати кути кожного шматочка або швидко обробити їх полум'ям свічки. Щоб всі частини вийшли однакові, використовуйте для вирізання шаблон зі щільного картону.

4. Обшийте периметр квадрата міцною поліпропіленовою ниткою середньої товщини. Нічого складного тут немає, знадобиться зробити лише два ряди стовпчиків з накидом.

5. З'єднайте квадрати між собою цим ж методом.

6. Наостанок пришити ручки: готові або зроблені самостійно, а також блискавки.#КонкурсМояЕкоСумка