ФІЛЬМИ

13.04.2020

Фільм. ДІМ

Документальний унікальний фільм, котрий заборонений в 36 країнах світу до показу на телебаченні.

Українською:

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті.

Під час створення фільму HOME було створено 500 тисяч фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 країнах світу, продано 3 мільйони книг, проведено 100 безкоштовних виставок з більш ніж 100 мільйонів відвідувачів, знято 4 документальних фільми з глядацькою аудиторією 5 мільйонів чоловік.

5 червня 2009 року, у Всесвітній день навколишнього середовища, екологічно-просвітницька картина «Home» Яна Артюса-Бертрана і Люка Бессона, стала першим фільмом, прем'єра якого пройшла одночасно в 87 містах різних країн світу і на YouTube.Фільм. Прекрасна Зелена. Комедія. Франція

Про фільм

Фрагмент з фільму:

французская комедия 1996 года режиссёра, сценариста и композитора Колин Серро. Продюсер - Ален Сард, оператор - Робер Алазраки.
Фильм также известен под альтернативным переводом названия «Зелёная красавица».

Параллельно Земле, жизнь существует на других планетах. На одной из них прогресс привёл к тому, что жители овладели телепатией, стали лучше понимать друг друга и свою планету, а параллельно отказались от достижений технической революции, так как занимаются только собирательством.

Одна из жительниц планеты по имени Мила решает посмотреть на Землю, так как ей сообщили, что она наполовину землянка. Мила сталкивается с цивилизацией, которая приводит её в ужас: ложь, употребление мяса, шум, приверженность технологии, а не чувственному восприятию. Мила начинает влиять на людей, и жизнь на Земле начинает стремительно меняться.Фільм. Нульовий вплив / No Impact Man (2009)

Колін Бівен - відомий письменник, за часів інтернету став популярним блогером. Бівен здійснив в реальності експеримент, який має значення для всього людства. Сім'я блогера продемонструвала, як можна вийти з правил, придуманих суспільством споживання. Потрібно просто поставити собі за мету: чи не діяти згубно на навколишнє середовище. Для цього потрібно, навіть будучи жителем Нью-Йорка (5-ій Авеню), відмовитися від промислових товарів, включаючи папір, не кидати сміття, відправляючи всі відходи на переробку.

Не знаю, кем быть: «Улыбка Моны Лизы» (2003)

В женский колледж приезжает новая преподавательница - сторонница прогрессивных взглядов. А на дворе стоят 1950-е, и девочек учат в основном быть хорошенькими невестами и добродетельными женами. Но учительница встряхивает этот курятник и своим примером показывает: мы можем быть теми, кем хотим. Даже если это предполагает борьбу, даже если твой выбор не одобрят, даже если все поступают иначе. Даже если после всего этого ты решишь, что хочешь быть добродетельной женой - потому что любой выбор достоин уважения.


Енні

трейлер


Фільм. Потік / Flow (2008)

Flow» показує, що головною цінністю в сучасному світі, поступово витісняючи корисні копалини, стає вода. Режисер картини Ірена Селіна подорожує по світу і спілкується з вченими і різними активістами, які терпляче пояснюють, чому ігнорування проблеми водних ресурсів в найближчому майбутньому може призвести до катастрофи.


трейлер і фільм:


трейлер


трейлер


Опис: Історія святого Джузеппе Москаті - неаполітанського лікаря і найбільшого гуманіста. Москаті все своє життя декларував, що головна сила - любов. Він постійно доводив це, поєднуючи блискучі лікарські здібності з любов'ю до ближнього. Москаті стверджував, що навіть просте співчуття зцілить хворого швидше, ніж байдуже виконання лікарем своїх обов'язків, і переконував у цьому своїх учнів.

Рік випуску: 2007
Країна: Італія

Жанр: Біографічний фільм


Одинадцятирічна Полліанна Вітіер приїжджає до своєї тітки міс Поллі Ґарінгтон. Батько Полліанни Джон Вітіер помер, не залишивши ніякого спадку: отримуючи невелику зарплатню, він залишив після себе всього декілька книг. Оскільки матір Поліанни давно померла, а інших родичів у неї немає, вона змушена переїхати до тітки Поллі. Старша сестра тітки Поллі (матір Полліанни) свого часу вийшла заміж за Джона Вітіера всупереч бажанням батьків, які хотіли видати доньку заміж за багатого чоловіка. Після чого сім'я розірвала з нею будь-які стосунки. Тепер, 25 років потому, тітка Поллі живе одна в величезному будинку, успадкованому після смерті всіх її родичів. Вона педантична, строга і приймає племінницю виключно з почуття обов'язку. Поліанні вона виділяє кімнату на горищі, без дзеркала, з голими стінами і практично без меблів, тому що їй хочеться по можливості віддалитися від компанії дитини і водночас вберегти будинок від дитячих рук.

Поліанна ж повна протилежність тітки Поллі: вона активна, весела, життєрадісна і дуже балакуча. Поліанна вчить оточуючих «грі в радість», якої її навчив свого часу батько. Тоді батько пояснив Поліанні, що треба радіти, всьому тому що в тебе є . З того часу вони завжди бавилися «в радість», знаходячи привід для оптимізму в кожній події.

трейлер
"Великий Дружній Велетень" (The BFG) 2016.

Трейлер:


 «Як приборкати дракона»

Трейлери 3 частин:

Жанр: Анімаційний фільм, Пригоди

Що робити, коли твоєму племені не дають спокою вороги, а тато - могутній вождь вікінгів - вимагає від тебе бути тим, ким ти бути не хочеш? Що робити, коли ці вороги - справжні дракони, які живуть по-сусідству? Що робити, коли один із них став твоїм другом? І що, врешті решт, робити, коли твій тато готується розв'язати війну, аби винищити геть усіх драконів? Відповіді на ці питання і намагається знайти Гикавка - головний герой анімаційного фільму «Як приборкати дракона».Простий, зрозумілий, емоційний і красивий фільм чудово розкриває тему справжньої дружби, вчить уважніше ставитися до близьких і поважати інших/Інших.