ru-ДІТИ СТВОРЮЮТЬ КРАЇНУ

Діти Створюють Країну - це програма для виявлення, активізації та підтримки креативних дітей та юних українців у світі. Реалізовується за інформаційної підтримки Кабінету Міністрів України, МЗС, МОН та ін. Залучено понад 850 учасників з усіх областей України, Йорданії, Німеччини та Польщі, відкриті до взаємодії та співпраці з іншими країнами.

Дитячий Конгрес "Відповідальні Земляни" - це щорічний з'їзд найкреативніших учасників програми, відбувається у м.Київ, Труханів острів, Козацька Січ, серпень 2018, липень 2019.

У 2020 р. заплановано:

1 Етап. Освітній онлайн квест марафон "12 тижнів відповідальності" для команд дітей 6-18 років. БЕРЕЗЕНЬ - ЧЕРВЕНЬ, онлайн

2 Етап. Дитячий Конгрес "Відповідальні Земляни"* м.Київ, ЛИПЕНЬ

3 Етап. Тренінгове навчання з проектменеджменту та розвитку громад для 100 лідерів команд 12-18 років** з 24 областей, 25 лідерів = 6 областей, зустрінуться у кожному з міст: Київ, Львів, Полтава, Одеса. СЕРПЕНЬ

4 Етап. Реалізація ініціатив. Розвиток громади. Відкриття просторів розвитку. ВЕРЕСЕНЬ - ЛИСТОПАД


*Відбір на Міжнародний Дитячий Конгрес "Відповідальні Земляни" здійснюється за критеріями: 1. активна участь в 2 етапі, квест-марафоні "12 тижнів відповідальності"; 2. креативність; 3.відео заявка.

**Відбір на тренінг:

1.Лідер подає заявку на участь в тренінгу

2.Короткий опис плану дій, намірів, проектів, ініціатив, котрі команда планує реалізовувати надалі. Зазначення переліку необхідних ресурсів для діяльності.

3.До подачі заручається підтримкою громади, надає лист підтримки, де зазначається інформація про готовність надати сприяння команді в розвитку громади, зазначити хто, чим підтримує (від органів місцевого самоврядування, освітніх закладів, бізнес сектору, можливо це надання приміщення для створення простору розвитку, техніки, місця для зустрічей та активностей)

Критерії відбору: креативний підхід, підтримка у громаді, план розвитку громади, активність під час попереднього етапу квест марафону, готовність діяти та об'єднуватися.


Ваші дії:

1. Реєстрація, командна заявка. Долучитися можна на будь-якому тижні.

2. Починаючи з 23 березня стартує освітній онлайн квест марафон "12 тижнів відповідальності", завдання будуть публікуватися щотижня по понеділкам на сайті, інстаграм і фейсбук сторінці, телеграм каналі, наприкінці тижня в неділю ви заповнюєте анкету-звіт про свій досвід та посилання на звітні публікації в соціальних мережах, з хештегами тижня. Анкета звіт заповнюється кожним учасником окремо.

3. Щовівторка розіграш подарунків серед учасників, котрі заповнили анкету-звіт за попередній тиждень активностей марафону. Розіграш = рандомний, лоторея, випадковий вибір)


Під час тижня дружби ми плануємо опублікувати посилання на соціальні мережі учасників команд і ви зможете знайти друзів у іншій області, місті і навіть країні))

_=_=_=_


Опісля марафону ви можете:

1. прийняти рішення і відчути чи хочете щоб у вашому місті, селищі, районі був простір розвитку

2. отримати підтримку: органів державної влади / місцевого самоврядування / бізнесу / навчального закладу (макети листів опублікуємо)

3. створити відео заявку на участь в Дитячому Конгресі "Відповідальні Земляни"


Далі: тренінги з організації проектів, сприяння у відкритті просторів розвитку, по 25 учасників з 6 областей зустрінуться у Києві, Полтаві, Львові, Одесі, опісля 3-денного тренінгу повертаються у свої громади для реалізації соціальних проектів та відкриття просторів.


УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА


Анкета реєстрації для команд учасників: https://forms.gle/A1LwChQzaD7n5hCt5


Анкета друга програми, для реєстраці амбасадорів, координаторів, друзів програми) якщо ви можете поширити інформацію, бути координатором, долучати учасників та партнерів, реєструйтеся! https://forms.gle/mEd1cssB7o3P9cxH8


Маєте намір підтримати чудову ініціативу?

ПОТРЕБИ ПРОГРАМИ:

1. сформувати призовий фонд, надати бонуси найкреативнішим командам учасникам квест-марафону з активізації громад, продукція, товар, наприклад: флешки, рюкзаки, чашки, термоси; квитки у кіно, театр, спортзал;

2. організаційна підтримка орг. команди; можна долучитися, стати амбасадором = поширити інформацію, стати координатором = залучати учасників та партнерів, стати меценатом = підтримати проект ресурсно, фінансово, рекомендацією;

3. харчування, проживання, транспортні витрати, проектор, звук, матеріали для косметичних ремонтних робіт, плазма/проектор, ноутбук, швейні машинки, книги з розвитку, настільні ігри, 3 D принтери, квіти) щось прекрасне, на ваш розсуд, для користі підлітків)


Цікаво що буде на першому етапі?

12 тижнів відповідальності

нові друзі!

цікавий досвід!

корисні навички!