#ТижденьГармонізаціїТаВдячності

13.04.2020

Доброго дня, Друзі!

Вітаємо Вас на третьому Тижні Миру та Гармонізації!

Коли людина перебуває в гармонії з внутрішнім світом, коли радісна, без турбот, тільки в стані щастя може його випромінювати і примножувати) транслювати у зовнішній світ мир і гармонію, наче радіостанція)


Завдання - публікації тижня:

ПУБЛІКАЦІЯ 1

1. Зроби декілька фото на тему: що тебе гармонізує та дарує відчуття миру і спокою

2. Створи опис до фото, що ти робиш для гармонізації)

Прислухайтесь до себе, що вас емоційно наповнює і заспокоює?

Це прогулянки на природі, річка, велосипед, зарядка, йога, пісні - мантри, гра в шахи, вишивка бісером, гра на музичному інструменті чи може ще щось!?

3. Додай хештеги, поділись і запроси друзів! Зроби публікацію в соціальних мережах, це має бути один чи декілька дописів, якому буде фото (а може й відео), опис та хештеги тижня і твій персональний хештег, скопіюй ці слова в свою публікацію:

Друзі, долучайтеся до марафону #12ТижнівВідповідальності !

Заповнюйте анкету: https://forms.gle/RePscr6urNTBhwiM8

#тижденьГармонізаціїТаВдячності #РецептГармонії #ЯГармонійнаЛюдина #Саморозвиток #Діти #12weeksResponsibility #ВідповідальніЗемляни #ResponsibleEarthlings #АктивніДітиУкраїни #ДітиЛідери #ДітиСтворюютьКраїну #ChildrenCreateaCountry


ПУБЛІКАЦІЯ 2

Створи публікацію вдячності)

Напиши лист - текст вдячності) Це може бути вдячність будь-якій людині, природі, батькам, друзям, вчителям чи ще комусь)))

* додай  до публікації:

Друзі, долучайтеся до марафону #12ТижнівВідповідальності !

Заповнюйте анкету: https://forms.gle/RePscr6urNTBhwiM8

#тижденьГармонізаціїТаВдячності #РецептГармонії #ЯГармонійнаЛюдина #Саморозвиток #Діти #12weeksResponsibility #ВідповідальніЗемляни #ResponsibleEarthlings #АктивніДітиУкраїни #ДітиЛідери #ДітиСтворюютьКраїну #ChildrenCreateaCountry #ЛистВдячності 


РЕКОМЕНДАЦІЯ: 

спробуй щось новеньке для себе на цьому тижні, переглянь матеріали розміщені нижче, дізнайся нову інформацію, описувати новий досвід цікаво, створюй нові корисні звички! 


ФІЛЬМИ 

"Великий Дружній Велетень"  (The BFG) 2016.

Трейлер:

Жанр: Пригоди, Фантастика
Режисери: Стівен Спілберг
У ролях: Ребекка Холл, Марк Райленс, Білл Хейдер, Джемейн Клемент, Метт Фрюер, Оулавюр Даррі Оулафссон, Пенелопа Вілтон, Адам Годлі, Рубі Барнхилл, Майкл Адамуейт
Книга: "ВДВ", Роальд Дал

Історія про Великого Дружнього Велетня - це, поза усіма сумнівами, історія про самого Роальда Дала - єдиного доброго й баламутного Велетня у Країні Велетнів, який вмів чути таємне шепотіння світу й щоночі приносив дітям чарівні сни.
У центрі сюжету фантастична дружба між ВДВ та дівчинкою з лондонського сиротинцю на ім'я Софі. Саме завдяки маленькій Софі ВДВ наважується повстати проти своїх гидких і кровожерних одноплеменців, аби врятувати безліч дітей з усього світу від смерті... Як? Звісно, що не без допомоги Її Величності, армії та чарівним снам.


 «Як приборкати дракона»

Трейлер 1 частина

Частина 2

Частина 3

Жанр: Анімаційний фільм, Пригоди
Режисери: Кріс Сандерс, Дін Деблуа
У ролях: Джей Барушель, Джерард Батлер, Крейг Фергюсон, Америка Феррера, Джона Гілл, Крістофер Мінц-Пласс, Ті Джей Міллер, Крістен Віг
Книга: серія книжок "Як приборкати дракона" Кресіди Ковел

Що робити, коли твоєму племені не дають спокою вороги, а тато - могутній вождь вікінгів - вимагає від тебе бути тим, ким ти бути не хочеш? Що робити, коли ці вороги - справжні дракони, які живуть по-сусідству? Що робити, коли один із них став твоїм другом? І що, врешті решт, робити, коли твій тато готується розв'язати війну, аби винищити геть усіх драконів? Відповіді на ці питання і намагається знайти Гикавка - головний герой анімаційного фільму «Як приборкати дракона».
Простий, зрозумілий, емоційний і красивий фільм чудово розкриває тему справжньої дружби, вчить уважніше ставитися до близьких і поважати інших/Інших.


ЗАВДАННЯ 1: Карта: Винахідник. Людина в полі ідей. Створюємо казку

Значення карти: Людина захоплена натхненням. В її голові народжуються нові замисли, нові ідеї, перспективні плани. Вона тримтить від нетерпіння їх реалізувати. Вона вся захоплена творчим проривом і далека від звичних земних справ.

Роздивись уважно карту.

Як ти думаєш, хто перед тобою?

Це дуже незвичайна людина!

Хтось називає її мрійником, фантазером, а хтось - винахідником.

В голові у винахідника завжди багато різних ідей.

Вона хоче зробити життя людей краще та цікавішим.

Такі як вона створили електроенергію, поїзди, машини, літаки, комп'ютери, мобільні телефони та багато інших корисних для людей речей.

Все, що ти бачиш довкола себе з речей, створені людиною, колись це було думкою та ідеєю винахідника, художника, людини-творця.

Увесь видимий очам світ речей колись був невидимим світом ідей, що знаходився в головах та серцях винахідників.

Так і в твоїй голові народжуються цікаві ідеї, важливі замисли.

Найголовніше, завжди перевіряй їх на те, яку користь вони можуть принести тобі, твоїй родині, іншим людям. Адже бувають ідеї корисні, а бувають і шкідливі. Потім вони втілюються в речі корисні і шкідливі.

Тому справжній винахідник, справжній творець завжди задає собі питання: яку користь принесе моя ідея? чи не нашкодить вона людям?

Які ти знаєш корисні винаходи, а які шкідливі?

Як тобі здається, про що думав винахідник шкідливих речей?

А про що думав винахідник корисних?

Завдання:

1. Намалюй країну, в якій живуть корисні ідеї. Намалюй дорогу, якою вони приходять до Винахідника.

2. Вигадай щось корисне для своїх близьких (батьків, мами, тата, дідуся, бабусі, вчителя, подруги, друга, знайомого)

3. Створи казку: "Насіння Нового"

Початок казки:

Існує в світі особливе насіння. Воно проростає не паростками рослин, а новими ідеями. Замість землі його кладуть в розум і серце людини.

завдяки цьому насінню і розум і серце працює краще, повніше, якісніше. Кажуть, якщо людина довго обходиться без Насіння Нового його самопочуття може змінитися не в кращу сторону...

Так ось, сталося якось в одній казковій державі біда. Захворів король. Нічого його не радує, тільки на одноманітність і застій в житті лікарям скаржиться. Лікарі всебічно вивчили це питання і прийшли до висновку, що без насіння нового тут ніяк не обійтися.

Тільки вони, будучи вкладені в серце короля, зможуть вилікувати його.

І тоді зголосився старший син (старша дочка) короля відправитися в шлях нелегкий, добути Насіння Нового і принести королю.

і ось настав день від'їзду... "

Потрібно описати пригоди героя.

Яким чином він добув насіння нового?

Як вони виглядали?

Що сталося з королем коли йому доставили насіння нового?

До яких змін всередині Короля і його країни це призвело?

Афоризми карти: нова ідея набагато ближче ніж може здатися. Все, що ми бачимо довкола, колись було чиєюсь думкою, ідеєю. Натхнення завжди приходить у відкриті серця. 


2. Практика "УЯВА"

Чи бували у Вас такі ситуації, коли маєте гарний настрій, приходите до вчителя/друга/керівника, а в нього поганий настрій, а вам потрібно здати іспит чи контрольну роботу. Що робити?

Коли бачиш знервовану і злу людину іноді стає страшно

Що роблю я?

Уявляю цю людину щасливою, радісною, відпочиваючою на пляжі, усміхненою, розслабленою. Якщо людина голодна і знервована, уявляємо її ситою і щасливою.

В уяві ви даєте те, чого потребує людина.

І ви будете здивовані, що Ваша взаємодія відбудеться гармонійніше!

Щоб подолати страх перед виступом іноді радять уявити всіх довкола милими зайчиками)

Уява творить дива!


3. Перегляньте відео 

Садгуру предлагает простые, но эффективные практики для здоровья и благополучия, радости и Любви. Быстрый переход к каждой из 7 практик: 

 1) 23:53 2) 32:32 и 38:43 3) 52:49 4) 1:02:10 5) 1:11:44 6) 1:20:15 7) 1:23:47 

Каждая практика в отдельном видео: 

1) практики для здоровья, движения рук по направлениям: 


2) практики для успеха, практика для шеи: 

3) практики для благополучия, здоровье позвоночника, намаскар: 

4) практики для умиротворенности, нади шуддхи:

5) практики для радости, нада йога: 

6) практики для исследования своей внутренней природы, шамбхави мудра: 

7) практики для любви: практика намаскар: 

"Каждодневная направленная медитация "Иша-Крия", разработанная Садгуру": 

Всего лишь пять минут в день могут преобразовать вашу жизнь! 

Ищете ли вы здоровье и радость, или умиротворенность и любовь, стремитесь ли вы к успеху в мире или исследованию своей внутренней природы, эти простые практики были разработаны Садгуру, чтобы помочь вам справиться с любыми трудностями и идти по жизни с легкостью. Фонд "Иша", возглавляемый Садгуру, - это нерелигиозная, некоммерческая организация, которая занимается всеми аспектами благополучия человека. 

Для публичных лекций Садгуру приглашают самые авторитетные образовательные учреждения, такие как Гарвард, Оксфорд, Стэнфорд, Йельский университет, Уортонская школа бизнеса, а также Массачусетский технологический институт. 

Сотрудникам Google Садгуру провел лекцию о развитии сознания, на площадке Всемирного банка - о том, что нужно для того, чтобы достичь глобального благополучия, а на форуме в Давосе - о древней мудрости в решении современных вопросов. Топ-менеджменту Microsoft в Индии Садхуру провел конференцию по вопросам "внутреннего программного обеспечения", лидерства, развития своего внутреннего потенциала, коллективной работы корпораций. 

 Лекция Садгуру на медицинском факультете Стэнфорда была посвящена тому, что западные врачи могут почерпнуть у науки йоги. Также Садгуру принял участие в дискуссии «Наука против мистики». В медицинской школе Йельского университета Садгуру рассказывал, как сохранить радость жизни, избежать стресса и эмоционального выгорания.


ЮНІСЕФ. Про насильство


4. Відео психолога:

4.1. Як захищати себе?


4.2. Перегляньте Відео психолога Anna Shumska

Чому на мене зляться і ображають? Чому люди такі злі?


4.3. Перегляньте Відео психолога Anna Shumska

Особистісні границі


4.4. Перегляньте Відео психолога Anna Shumska Про толерантність


4.5. Перегляньте Відео психолога Anna Shumska Про турботу:


4.6. Перегляньте Відео психолога Anna Shumska Про хороших діток і злість


4.7. Перегляньте Відео психолога Anna Shumska Як бути хорошими батьками?


4.8. Перегляньте Відео психолога Anna Shumska Про різність:


5. Знайдіть свою музику гармонізації, котра заспокоїть і допоможе наповнитись спокоєм і радістю:

Як приклад: 


6. Музика допомагає заспокоїтись і згармонізуватись)

Гурт АтмАсфера створює чудові інструментальні композиції:7. Знайомство з Медитацією) Солістки гурту АтмАсфера розповідають як це )

8. Медитація для початківців від гурту АтмАсфера


Коментар щодо перегляду відео в ютубі. Як покращити якість у вкладенні:

на відео є значок налаштування, натискаємо "якість" і обираємо найбільшу цифру-якість.


10. ХООПОНОПОНО - Медитація, котра змінює Життя!

Хо'опонопоно є безцінний дар, який дозволяє знайти і встановити контакт з Господом всередині себе, а також навчитися очищати свої думки, слова, дії і вчинки. Це процес звільнення, повного звільнення від минулого. Хо'опонопоно являє собою процес звільнення від негативної енергії всередині вас і відкриття себе впливу думок, слів і справ Божества. 
Відповідно до  вірувань давніх гавайців, помилки виникають через думки, які викликають в пам'яті болючі спогади. 
Хо'опонопоно пропонує метод звільнення від енергії цих хворобливих думок або помилок, які призводять до дисбалансу в організмі і хворобам. 
Цей заклик є процесом покаяння і прощення для самого лікаря: «Я каюсь в тих своїх неправильних думках, які стали причиною проблем у мене і мого пацієнта: будь ласка, прости мене».
У відповідь на покаянну молитву лікаря з проханням про прощення, ЛЮБОВ починає чарівний процес перетворення гріховних думок. 
Під час цього духовного процесу взаємодії, ЛЮБОВ спочатку нейтралізує негативні емоції, які призвели до виникнення проблеми: обурення, образа, страх, гнів, осуд або сум'яття. 
Потім ЛЮБОВ відправляє нейтралізовану енергію думок, залишаючи їх в стані порожнечі, вакууму, істинної свободи. 
Після того як думки звільнені від негативного навантаження, стали вільними, ЛЮБОВ наповнює їх собою. 
Який виходить результат? 
Лікар або цілитель оновлюється, відновлюється в ЛЮБОВІ. Те ж саме відбувається і з пацієнтом, і з усіма, до кого має відношення ця проблема. Там, де у пацієнта був розпач, тепер поселяється ЛЮБОВ. Там, де в душі було темно, тепер живе цілюще світло ЛЮБОВІ.

11. Переглянь відео. В ньому цінні рекомендації)

12. Здійсни медитацію перед сном)

Успіху нам!

#тижденьГармонізаціїТаВдячності