#ТижденьОмріяноїРеальності

01.06.2020

Привіт, друзі!

Настав 11 #ТижденьОмріяноїРеальності !

Чи дозволяєте собі мріяти на повну?!

Чи творили коли карту бажань?! 

Чи йшли рішуче до своєї мрії, навіть коли інші вважали це дивним?!

Зробіть карту бажань і розмістіть у видному місці)


АНОНС ЕФІРІВ

☘Як здійснити свої мрії?

☘Вт.02.06.20 о 16:00 (ефір можна переглянути до 16:00 03.06.20) 
☘Спікер: Дар'я Колесник, психолог
☘Де? @dariia_kolesnik 

☘"Тік-ток набрид, хочу в кіно!"
☘Спікер: Антоніна Горіна, режисер, креативний продюсер
☘Коли? Чт. 04.06.20 о 19:00
☘Де? Ефір в інстаграм:
@antonina_gorina


☘Догляд за шкірою в підлітковий період
☘Спікер: Вікторія Литвиненко, косметолог
☘Коли? Пт. 05.06.2020 о 14:00
☘Де? Ефір у фейсбуці 
Viktoriya Lytvynenko


Маю один секрет здійснення бажаного:

Коли мені чогось хочеться, уявляю наче це вже сталося, проживаю та відчуваю емоції наче це трапилося) Радість, позитив) Згодом перед очима з'являється бажана реальність наяву)

Ще наша дійсність трансформується завдяки медитаціям, добрим справам, технікам вдячності, прощення, ставлення з повагою до свого роду, рідних, знайомих та перехожих)

Іноді Всесвіт може перевіряти справжність твоїх намірів

Розкажу свою історію:

Колись я мріяла організувати міжнародну ініціативу "Дерева Миру", 

деякі еко активісти підтримали в 90 містах) згодом і дипломати, посли, міністри)

Та спочатку була ідея. Мій знайомий еко активіст, теж пообіцяв підтримати, та коли настав час планування, він сказав, що не буде... не розуміє ідею "Дерева Миру", от дерева для озеленення розуміє, а от щоб з думками любові та миру, ні... Він був одним з перших, хто висловив підтримку і потім передумав, змусивши мене подумати, що ідея "не дуже"... В тому місті я знайшла нового координатора...

Коли ми з друзями зібралися, розповіла про ідею ініціативи, хтось змовчав, хтось задавав запитання, та лише одна подруга сказала: "Лільо, я в тебе вірю! І моя мама в тебе вірить))) У тебе все вийде!"

Це були ті слова підтримки, котрі зміцнили віру в мою ідею.

Тому, пам'ятайте, що поруч є люди, котрим одне речення, декілька слів, можуть стати опорою в складну хвилину сумнівів або ж вибити Землю з-під ніг.

День першої ініціативи "Дерева Миру" наближався.

Центральна локація, підтверджена участь міністра екології, представники 6 країн, посли, дипломати, відповідальність. Однак, коли дирекція Виставкового Центру дізналася кого я запросила висаджувати дерева, після 6 годин здивування, переговорів і роздумів, повідомила що не може надати територію для проведення, адже на території є недосконалості, аварійні стовпи і... 

...і я була в розпачі, три дні до акції, міністерство екології вже повідомило журналістів про місце проведення ініціативи, про місце, котрого вже не було...

У мене було лише 4 дні щоб зорієнтуватися і вирішити ситуацію.

Сльози час від часу поверталися на моє обличчя, та Всесвіт перевіряв мене на міцність, вірність своєму шляху і я до останнього вірила в підтримку незримих сил добра і отримала її.

Знайомство з директоркою Ботанічного Саду ім.Гришка НАН України пані Наталею було благословенням небес і з 25 квітня 2015 п'ять років поспіль ініціатива збирала довкола однодумців, а на третій рік ініціатива здобула підтримку представників 19 країн світу, понад 100 міст долучилося, висаджено понад 30 тисяч дерев, деякі міжнародні організації та друзі висаджували дерева в різних країнах світу)

Тільки цьогоріч ініціатива не відбувалася внаслідок карантину...

Іноді думаю, що всього цього могло би й не статися аби чиясь думка мене зупинила, аби невдача змусила опустити руки. Рада, що довіряю внутрішньому відчуттю та інтуїції, будучи остаточно вірною своєму шляху.

Акція для багатьох стала традиційною і це радує)

Одного дня мені знайома надіслала повідомлення з посиланням на сайт міністерства екології і назвою акції з питанням чи то я організовую, адже жодного слова про мене, як ініціатора... Міністр змінився, на рік пізніше на сайті міністерства екології зазначили, що то церква започаткувала і впроваджує таку чудову міжнародну ініціативу в Україні...

Дехто з друзів обурювався чому не напишу листа, адже навіть на першу ініціативу завітав попередній міністр... Та моє серце було спокійним, адже ініціатива прижилася. Мої очі усміхаються, бо згадую як в анонсах писала про старт "міжнародної" ініціативи і надсилала закордонним представництвам пропозицію підтримати) Ми з подругою, котра сказала мотивуючі слова завжди жартома згадуємо як то все починалося. Всі ситуації - життєві уроки і ми маємо гідно набувати свого досвіду)

Цікаво побачити як то все відбувалося?

Натискай та переглядай інформацію про омріяну ініціативу "Дерева Миру"


До вашої уваги цікаві відео для натхнення)

#ТижденьОмріяноїРеальності