#ТижденьЗдоров'я

30.03.2020

Привіт, Друзі!

Вітаємо з початком нового етапу Вашого життя

Розпочинаємо тиждень турботи про здоров'я!


Щотижня ми:

1. публікуємо корисні матеріали: підбірку фільмів, відео, матеріалів на тему тижня, прямі ефіри, вебінари.

2. проводимо вебінари зі спікерами

3. публікуємо завдання з хештегами тижня


Якщо ти ще не зареєструвався, зроби це!


ЗНАЙОМСТВО

пропонуємо кожному, хто долучається до проекту познайомитись і знайти один одного)

В публікації у соціальних мережах (інстаграм чи / і фейсбук) розмістіть фото і розкажіть про себе за планом:

1. Привіт!

2. Мене звуть...

3. Звідки Ви? (Країна, область, місто чи селище)

4. Беру участь в проекті Діти Створюють Країну, тому, що...

5. Мої захоплення...

6. В період карантину я...

7. Хочу навчитися....

8. Можу навчити....

9. Мрію про....

10. Бажаю всім...

ДОДАЙТЕ ХЕШТЕГИ до публікації, тобто ці слова: 

#12тижнівзнайомствоучасників #АктивніДітиУкраїни #ДітиЛідери #12ТижнівВідповідальності #12weeksResponsibility #ВідповідальніЗемляни #ResponsibleEarthlings  #ChildrenCreateaCountry #ДітиСтворюютьКраїну

Після публікації ви можете натиснути на одне зі слів хештегів, зі знаком # і знайти інших учасників та стати друзями)) 


Завдання 1 тижня: 

1. Зроби декілька фото як ти турбуєшся про своє здоров'я.

2. Напиши свій рецепт "Здоров'я", створи опис до фото, що ти робиш для того, щоб бути здоровою та радісною людиною.

3. Поділись і запроси друзів! Зроби публікацію  в соціальних мережах, це має бути один чи декілька дописів, якому буде фото (а може й відео), твій рецепт здоров'я та хештеги тижня і твій персональний хештег, скопіюй ці слова в свою публікацію:

Друзі, долучайтеся! Заповнюйте анкету: https://forms.gle/RePscr6urNTBhwiM8

#тижденьздоровя  #РецептЗдоровя #ЯЗдороваЛюдина #Саморозвиток #Діти #12ТижнівВідповідальності #12weeksResponsibility #ВідповідальніЗемляни #ResponsibleEarthlings #АктивніДітиУкраїни #ДітиЛідери #ДітиСтворюютьКраїну  #ChildrenCreateaCountry


РЕКОМЕНДАЦІЯ: спробуй щось новеньке для себе на цьому тижні, зроби нові фізичні вправи, дізнайся нову інформацію, описувати новий досвід цікаво, створюй нові корисні звички! Нижче є чимало цікавих відео, практик, вправ)


Щотижня відбуваються зустрічі зі спікерами



ФІЛЬМ ТИЖНЯ: 

Джузеппе Москаті: зцілююча любов

Опис: Історія святого Джузеппе Москаті - неаполітанського лікаря і найбільшого гуманіста. Москаті все своє життя декларував, що головна сила - любов. Він постійно доводив це, поєднуючи блискучі лікарські здібності з любов'ю до ближнього. Москаті стверджував, що навіть просте співчуття зцілить хворого швидше, ніж байдуже виконання лікарем своїх обов'язків, і переконував у цьому своїх учнів.

Рік випуску: 2007
Країна: Італія

Жанр: Біографічний фільм


Що ви знаєте про донорів крові?


ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ'Я

Практика до 5-10 хвилин наповнює життєвою енергією) 


Кому гарну фігуру і здоров'я?

Дієвий спосіб бути у формі чи позбутися зайвих кілограмів. 

У 2015 році за 2 місяці, робивши зарядку Джиліан Майклз, відкоригувавши раціон харчування (припинила вживати цукор, тортики, хлібо-булочні вироби, пити чай та каву) і позбулася зайвих 12 кг. 

Поновила заняття і ліквідувала біль в спині, коли багато часу проводиш сидячи, це буде корисно) 

Спортивний комплекс Джуліан поєднує прес, кардіо (рух) та силові вправи)



Матеріали від Євгенія Чернецького


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ


Психолог Анна Шумська про здоров'я

Для дітей:


Для батьків:



Як врятувати людину?

Як допомогти, коли зупинилося серце?

Кожні 5 секунд в Європі у когось зупиняється серце

1) Відео переглядайте в максимальній якості!

2) Цим відео уроком я хочу вам показати як Ви самостійно можете (якщо бажаєте) позначити на карті місця локацій приладів АЗД (AED) в Україні.

3) Після того як Ви зробили нову локацію АЗД на карті України - ЗРОБІТЬ ПОСТ У НАШІЙ ГРУПІ у Фейсбуці , щоб про нову локацію яку Ви створили дізналися всі учасники нашої групи.

https://www.facebook.com/groups/2267443310164716/

Група об'єднує всіх зацікавлених аби в Україні з'явилися Автоматичні Зовнішіні Дефібрилятори: в громадських місцях, у великого бізнесу та в комунальних підприємствах. На початку наша ініціативна група називалась та продовжує називатись AED Location UA.

E-mail: aedlocation.ua@gmail.com

МЕТА нашої групи:

- популяризувати встановлення в різних формах власності та господарювання Автоматичних Зовнішніх Дефібриляторів -АЗД- (AED - англ.)

- популяризувати вміння надавати потерпілим першу домедичну допомогу і вміти користуватися Автоматичними Зовнішніми Дефібриляторами

-АЗД- (AED - англ.) - пошук та нанесення на карти Гугл Мапс локації приладів

-АЗД- (AED - англ.), що полегшить та пришвидшить пошук даного приладу потенційним рятувальником

- Завершальним етапом роботи нашої ініціативної групи є: функціонування в оригінальній (робочій) версії додатку Гугл Мапс на всіх пристроях та засобах електроніки (де це можливо), розміщення локацій приладів

-АЗД- (AED - англ.) у вільному доступі через пошукові слова які пов'язані з Автоматичними Зовнішніми Дефібриляторами

-АЗД- (AED - англ.) #AED #aed #AEDlocation #aedlocation #aedmap #AEDmap #aedmapukraine #картаазд #мапаазд #aedмапа #aedкарта #локаціяазд #локаціяaed #розміщенняазд #розміщенняaed #знаходженняазд #знаходженняAED #aedlocation.ua #AEDlocation.UA


Японія. Правила життя 100-літньої людини)


Мудрець містик Садхгуру про здоров'я


Ключ до здоров'я, відношення до води


Источник страданий человека



Вадими Зеланд про здоров'я



БЕЗПЕКА

про міни



Світловідбиваючі матеріали використовуються для:

1) забезпечення інформування населення;

2) захисту людей та об'єктів;

3) збільшення видимості та впізнаваності;

4) у цілях ефективного дизайну зовнішніх об'єктів, транспорту, комерційних споруд, одягу та інших матеріалів;


До світло відбиваючих засобів, що використовуються в галузі безпеки дорожнього руху належать:

1. Дорожні знаки

2. Дорожня розмітка

3. Тимчасові інфраструктурні об'єкти

4. Нанесення на транспорт

5. Тканини, фарби та стрічки для одягу

6. Браслети, брелоки, значки та інші девайси персонального використання зі світловідбивачів.

7. Флікери для тварин

8. Світлоповертаючі засоби для дитячих візочків, іграшок, немоторних та електро засобів пересування.


ПАСКИ БЕЗПЕКИ

Паски безпеки - це пряма ознака інтелекту.
Застосування паска безпеки зменшує ризик загибелі водія за лобового зіткнення в 2,3 рази, за бокового - в 1,8 разів, а при перекиданні авто - в 5 разів.Втім, на превеликий жаль, на сьогоднішній день залишається дуже багато міфів щодо використання ременів безпеки.

Міф №1. Ремінь заважає вибратися з автомобіля, який горить або тоне.Це твердження може стосуватися лише пасків старої конструкції. Сучасні ж паски знімаються одним клацанням.

Міф №2. На невеликій швидкості ремені безпеки можна не використовуватиНепристебнутий водій при лобовому зіткненні має дуже високі шанси розбити головою скло та в 9 із 10 випадків загинути. За статистикою, 80% всій аварій відбувається на швидкості 65 км/год. А зіткнення на такій швидкості аналогічно падінню з шостого поверху. Швидкість 80 км/год еквавілентна падінню з девятого поверху, а 110 км/год - 17 поверх відповідно. То чи ризикнули б ви прогулятися дахом багатоповерхівки без огородження? А чи пустили б туди своїх дітей? Думайте про це щоразу під час подорожей без пасків безпеки.

Міф №3. Пристебнутий дорослий може втримати дитину на рукахНавіть при зіткненні на швидкості 30 км/год на вашого малюка масою 7 кг діятиме сила в 135 кілограм. Втримати таку вагу неможливо.

Міф №4. При подорожах на невеликі відстані паски безпеки непотрібніЗгідно статистики, 75% відсотків випадків загибелі водія трапляються в межах 40 кілометрів від його дому.

Міф №5. Пасажирам, які сидять на задньому сидінні пристібатися необов'язково.Це вкрай небезпечно не тільки для самих пасажирів: водія може вбити навіть дитина, що вилетіла з заднього сидіння. Також не варти забувати про перевертання машини - тут альтернативи не існує.

Міф №6. Найбільш безпечне місце в авто - за водіємНайбезпечніше місце в машині - середнє сидіння позаду: воно на 16% безпечніше будь-яких інших місць в авто. Але за умови, що пасажир, який там сидить, користується ременем безпеки. Інакше шанси вилетіти крізь лобове скло при аварії максимальні.

Міф №7. При аварії краще бути викинутим з автомобіляБезумовно, статистика свідчить, що в пасажира, який опинився від час ДТП поза салоном є шанс на збереження життя. 1 зі 100. Готові ризикнути? Найбільша небезпека під час аварії - це удар о частини салону. Тож якщо пасажири не будуть пристебнутими, то в них більше шансів вдаритися та отримати травму, несумісну з життям, аніж вилетіти назовні та залишитися цілим.

Міф №8. Якщо в машині є подушки безпеки, то ремені не потрібніПроблема в тому, що подушка при розкритті рухається назустріч людині зі швидкістю 300 км/год. А це удар боксера-важковаговика. Ремінь безпеки не дає "зустрітися" з подушкою настільки швидко. Та й розроблялася подушка для роботи спільно з пасками безпеки, а не замість них.Цікаво, що навіть при використанні ременя не варто сидіти до керма ближче ніж 25 см. Це значно пом`якшить "зустріч" зі подушкою.

Міф №9. Ремінь безпеки може у випадку аварії травмувати людинуРемінь справді може травмувати шийний відділ хребта, адже під час різкого гальмування тіло за інерцією продовжує рухатися вперед. Також він теоретично може спричинити опіки чи зламати ключицю. Однак, ці травми ніщо в порівнянні з тими ушкодженнями, що чатують на пасажирів та водія без ременів.

Міф №10. Користуватися ременем безпеки незручноЦе твердження - цілковитий абсурд, беручи до уваги попередні 9 пунктів. А звикнути до ременя можна шляхом регулярного його використання. В такому випадку в непристебнутої людини виникатиме почуття дискомфорту за відсутності ременя.


ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ


ЛІКУВАЛЬНІ ТРАВИ




Історія. Лікарська справа в Україні




#ТижденьЗдоров'я