Дерева Миру

25.04.2015

Одного дня на Планеті Земля народилася дівчинка. Вона з дитинства обожнювала природу, їздила з батьками до лісу, збирала ягоди і трави. Йшли роки і цей зв'язок з природою міцнішав. Коли дівчинка гуляла поміж дерев, завжди притулялася до них рукою, обіймала і розмовляла з ними. Дерева живі. Під Землею вони корінням обмінюються інформацією та енергією. Природа радіє, коли люди висаджують дерева і піклуються про них. Та настали часи смутку, жителі Землі почали вирубувати дерева, хтось щоб поставити на свято дерево вдома, і за декілька тижнів його позбавляються... так чинять з ялинками до нового року... хтось щоб заробити гроші, хтось щоб створити прикрасу... Дерева почали передавати імпульси тривоги. Коли дівчинка обіймала дерево, до неї прийшла думка відновити природу, допомогти вилікувати людям душу від смутку, поширювати енергію любові)

І запропонувала Ліля висаджувати Дерева Миру)

Все почалося 25 квітня 2015 року. Дівчинка писала листи друзям, артистам, керівникам країни, міністрам, послам, представникам інших країн в Україні. Сила щирого бажання збирала щороку більше і більше людей.

Через рік на акцію завітали представники 19 країн світу) Керівники і міністри змінювалися, вони не пам'ятали хто придумав цю акцію, та ідея прижилася в їх серці і вони щороку разом висаджують дерева миру.

Ліля радіє, що її думка стала звичкою і традицією людей дбати про свій дім, турбуватися про живих зелених друзів, примножувати енергію світла, добра, любові)) 

  • 25 квітня 2015 року - висаджено понад 6000 дерев в 113 містах і селищах України.
  • 27 жовтня 2015 року - висаджено понад 10.000 дерев в 130 місах і селищах України.
  • 9 квітня 2016 року - висаджено понад 30.000 дерев в 150 містах і селищах України. На центральній локації ініціативу підтримали посли та дипломати 19 країн світу, а також Олег Скрипка.
  • Ми щороку висаджуємо дерева, так, люди люблять цифри) та ми перестали рахувати) ми раді і вдячні кожному, для кого це цінна традиція, звичка і частина світогляду)

"Пильне одне лиш серце. Найголовнішого очима не побачиш"

Маленький Принц.

відео